REALIZACJE

ZOBACZGALERIĘ ZDJĘĆ
Lorem ipsum dolor sit amet, consetetur sadipscing elitr, sed diam nonumy eirmod tempor invidunt ut labore et dolore magna aliquyam erat, sed diam voluptua.
zjedź w dół
Audi Q5 Sportback
Audi Q5 Sportback

Klienci często pytają czy w obecnej porze roku warto zabezpieczać lakier swojego nowego auta. Oczywiście, że tak – nie ma lepszego i gorszego momentu w roku na ten zabieg. Blask powłoki ceramicznej nie jest przecież na jeden sezon. Przy regularnym myciu dochodzi do kilku lat. W tym przypadku było troszkę inaczej, gdyż nasz świadomy Klient od razu po odbiorze Audi Q5 Sportback od 𝗖𝗮𝗿 𝗟𝗲𝗮𝘀𝗲 𝗣𝗼𝗹𝘀𝗸𝗮 przyjechał na zabezpieczenie lakieru. Zanim to jednak nastąpiło, wykonaliśmy korektę lakieru by usunąć mikrorysy i wydobyć blask gotowy na przyjęcie płynnego szkła. Wybór padł na Fireball Butterfly z dodatkową warstwą hydrofobową Fireball Typhoon. Dodatkowo zmieniliśmy emblematy na oryginalne czarne oraz usunęliśmy oznaczenie modelowe. Zabezpieczenie ceramiczne lakieru to oprócz głębi blasku, także łatwość mycia i mniejsze przywieranie brudu. Oczywiście to nie jest tak, że samochód nie będzie się brudził. Będzie, ale wolniej i mniej dzięki samooczyszczeniu lakieru np. podczas deszczu. Dowód na to postaramy się pokazać w następnym poście. Stay tuned. Jeśli chcesz aby lakier Twojego auta otrzymał zabezpieczenie lakieru, czy to w formie powłoki ceramicznej, folii ochronnej lub hybrydy obu rozwiązań to skontaktuj się z nami. Dobierzemy idealny pakiet dla Twoich potrzeb.

22.03.2022
CZYTAJ WIĘCEJ
czytaj więcej
Alfa Romeo Giulia
Alfa Romeo Giulia

Przyznajcie sami, że Alfa Romeo Gulia to piękne auto. Urokliwa Włoszka została dostarczona do nas prosto z salonu Auto-Mobil Premium (Gdynia, ul. Wielkopolska 241). Naszym zadaniem było zabezpieczyć lakier oraz przednią szybę przed odbiorem auta. Opcji ochrony lakieru jest wiele. W tym przypadku pomogliśmy wybrać właścicielowi Gulii następujący wariant: - Folię ochronną ppf z samoregeneracją Llumar Platinum na front auta + miejsca newralgiczne. - Pozostałe panele auta pokryte powłoką ceramiczną Fireball Butterfly + Typhoon. - Ochrona przedniej szyby folią Stek DYNOflex. Zabezpieczyliśmy już kilka Gulii i posiadamy bardzo zmodyfikowane szablony (zresztą nie tylko w przypadku Gulii). Dzięki temu możemy zawinąć folie w wielu niestandardowych miejscach. Jeśli i Ty chcesz cieszyć się swoim autem jak nowym przez wiele lat, daj znać, a na pewno znajdziemy rozwiązanie. Zapraszamy do galerii, buon appetito.

07.01.2022
CZYTAJ WIĘCEJ
czytaj więcej
Ford Mustang GT
Ford Mustang GT

Pozostajemy w tematyce kolorowych Fordów. W tym odcinku przed Państwem prawdziwy „łamacz szyj”, limonkowy Ford Mustang GT

07.03.2020
CZYTAJ WIĘCEJ
czytaj więcej
Ford Focus ST
Ford Focus ST

Mechaniczna pomarańcza Ford Focus ST przyjechał do nas ochronę lakieru folią samoregenerującą LLumar Platinum.

20.02.2021
CZYTAJ WIĘCEJ
czytaj więcej
Audi A4 35 TDI Navarra Blue
Audi A4 35 TDI Navarra Blue

Co jest lepsze od jednego Audi A4? Dwa Audi A4;) Niebieskie Audi A4 przyjechało również prosto z salonu na zabezpieczenie lakieru.

09.12.2020
CZYTAJ WIĘCEJ
czytaj więcej
Audi A4 45 TFSI Daytona Gray
Audi A4 45 TFSI Daytona Gray

Fabrycznie nowe Audi A4 45 TFSI przyjechało do nas na ceramiczne zabezpieczenie lakieru. Wybór padł na najpopularniejszy zestaw powłok w naszym menu, czyli Fireball Butterfly + Typhoon.

08.12.2021
CZYTAJ WIĘCEJ
czytaj więcej
DANE

KONTAKTOWE